Na golfovém turnaji v Astoria Golf resortu se hrálo i o Lamborghini Gallardo

Na akci pořádané advokátní kanceláří Chase Pullman nechyběla kromě profesionálních i amatérských golfistů ani řada celebrit.

(Karlovy Vary, 9. července 2009) – V Karlových Varech se v minulých dnech při příležitosti 44. ročníku Mezinárodního filmového festivalu odehrál zahajovací ročník golfového turnaje Bohemia Challenge Cup PRO-AM Invitational 09. Turnaje pořádaného advokátní kanceláří Chase Pullman se zúčastnili nejlepší čeští golfoví profesionálové i řada amatérských hráčů, kteří mohli v soutěži „hole-in-one“ vyhrát luxusní Lamborghini Gallardo. Mezi profesionály v turnaji zvítězil velmi kvalitním výkonem 67 ran Ondřej Lébl, který si kromě trofeje odnesl i hodnotné „prize money“.

„Letošní zahajovací ročník turnaje rozhodně nezůstane poslední. Již v září 2009 plánujeme uspořádat další podnik tohoto turnaje, kde se stejně jako nyní budou amatérští hráči moci učit od nejlepších českých golfových profesionálů,“ řekl po skončení turnaje řídící partner advokátní kanceláře Chase Pullman a zároveň promotér turnaje Šimon Kubišta. Pozvaní hosté a obchodní partneři hráli na 18 jamek podle hracího systému Stableford na úpravu HCP.

Na vybraných jamkách byla vložena soutěž Longest drive, Nearest to the Pin a „Hole-in-one". Soutěž „Hole-in-one" se stala jedním z hlavních lákadel turnaje. Pokud by se totiž někomu podařilo umístit míček na jednu ránu do jamky číslo dvě, získal by luxusní sportovní automobil Lamborghini Gallardo LP 560/4. Jeden z hráčů byl této výhře velmi blízko, když jeho rána zasáhla tyč jamkoviště a míček skončil jen několik centimetrů od jamky.

Z nejlepších českých profesionálních hráčů se na turnaji kromě vítěze Ondřeje Lébla objevili například ještě mistr České republiky na rány pro rok 2008 Lukáš Lizánek nebo hvězda české PGA Petr Nič.

Příjemným doplňkem golfového turnaje byla módní přehlídka, které se zúčastnily i známé české modelky a vítězky soutěží Miss Zuzana Jandová, Kateřina Sokolová, Kateřina Konvalinka Průšová, Lucie Hadašová, Zuzana Štěpanovská, Daniela Frantzová a Hanka Mašlíková. Modelky předvedly kolekci plavek francouzské značky Rasurel by Lejaby a kolekci podzim-zima 2009 firmy Bogner. Hosty pobavilo i vystoupení zpěvačky Heleny Zeťové či DJ Luccy. Celý golfový den profesionálně moderovali Jana Štefánková a golfista Alan Babický.